Nábytek z masivu BOROVICE Počet produktů: 130 Více informací 

Dřevěný nábytek z masivu Borovice vyniká výraznou texturou světlého až načervenalého dřeva. Pomocí nábytku z masivu borovice můžete zařídit nejen zajímavý dětský nebo studentský pokoj, ale také další místnosti ve vašem interiéru. Design nábytku z masivu borovice dotvářejí elegantní dřevěné úchytky, masivní výplň dvířek je možno nahradit ratanem.

Mezi nejprodávanější prvky z kategorie nábytek z masivu borovice patří zvýšené postele s úložným prostorem, postel s přistýlkou a patrové postele nebo palandy. Mezi zákazníky si našla velkou oblibu postel s úložným prostorem a přistýlkou Mikolaj nebo zvýšená postel s úložným prostorem Maxim.

Nezbytnou součástí pro vybavení dětského nebo studentského pokoje jsou rovněž šatní skříně z masivu borovice, které mohou být postaveny na soklu nebo na designových dřevěných koulích. Bohatou nabídku prvků doplňují komody z masivu borovice nebo psací a PC stoly z masivu borovice.

Povrchová úprava je ekologická a splňuje evropskou normu EN 71. Všechny hrany jsou dobře zaobleny. Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v EU.

Počet produktů: 130