Dětský nábytek z masivu Počet produktů: 76 Více informací 

Dětský nábytek z masivu představuje to nejlepší, čím můžete váš dětský pokoj zařídit. Dřevo je přírodní a zcela zdravotně nezávadný materiál, který se na výrobu nábytku používá již odpradávna. Pro zajištění dobré ceny se vyrábí nejčastěji dětský nábytek z masivu smrku nebo dětský nábytek z borovice. Povrch nábytku z masivu je vždy nalakován vodouředitelným  ekologickým lakem, který odpovídá evropské normě EN 71 pro úpravy hraček a dětského nábytku.

Mezi kvalitní dětský nábytek z masivu smrku patří bezesporu nábytek Domino, který vyniká především speciálně zafrézovanými úchyty a dokonalým zaoblením. Nábytek ze smrku Klasic zaujme na první pohled rámovou konstrukcí dvířek. V případě že hledáte kvalitu za rozumnou cenu a velký výběr prvků, určitě navštivte kategorii dětský a studentský nábytek Natur. V nabídce naleznete mimo jiné také zvýšené postele s úložným prostorem, dětské postele se zábranou, velké, střední ale i menší šatní skříně smrk. Rovněž komody ze smrku najdou uplatnění v každém správném dětském pokoji.

Pokud je pro vás investice do celomasivního nábytku příliš velká, můžete zkusit prohlédnout dětský nábytek Pedro nebo nábytek Klasic II, které mají z masivu smrku pouze přední plochy a horní desku ( půdu ).  Korpus nábytku tvoří DTD deska opatřená masivní dýhou s lakovaným povrchem.

Nábytek z masivu borovice zaujme rovněž bohatou nabídkou jednotlivých prvků a také lepší cenou oproti výrobkům z masivního smrku.

Počet produktů: 76