Dětské pokoje Počet produktů: 205 Více informací 

Dětské pokoje INTENA jsou mezi zákazníky velmi oblíbené díky několika hlavním přednostem. Důležitou roli hraje nízká cena nabízených dětských pokojů, která je nižší oproti konkurenci. Dále pak odolnost laminovaného a dřevěného povrchu, který je více odolný mechanickému poškození. V neposlední řadě také jednoduchá údržba , která spočívá pouze v otření nábytku do dětského pokoje vlhkým hadříkem bez nutnosti požití dalších prostředků.

Kalitní dětské pokoje pro kluky i holky

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní dětské pokoje, které jsou jak české, tak evropské výroby. Hrany nábytkových dílů jsou opatřeny ABS hranami pro zajištění velké odolnosti proti poškození. Pevné kování, dopré opracování povrchu a celkové dílenské zpracování jsou předpokladem pro spokojenost každého zákazníka. Při zařizování dětského pokoje zákazník ocení také možnost doobjednání barevných čel zásuvek, jejichž použitím se každý dětský pokoj značně oživí.

Dětské pokoje z masivu nebo lamina

Materiálem na výrobu dětského pokoje může být lamino nebo masivní dřevo. Dětské pokoje z lamina se vyznačují dobrou kvalitou zpracování a především pak nízkou cenou. Dětské pokoje z masivu představují špičku v oblasti dětsého nábytku. Pořízením dřevěného dětského pokoje můžete vašim dětem dopřát ten nejlepší dětský nábytek, který je v současnosti vyráběn.  Některé řady dřevěného dětského nábytku nabízí možnost moření. Například bílé dětské pokoje jsou posledním hitem, nabízeným na našem e-shopu.

Počet produktů: 205