Dětské postele Počet produktů: 500 Více informací 

Dětské postele patří mezi nejdůležitější nábytek v dětském pokoji. Postele pro děti je proto potřeba vybírat  pečlivě a při výběru zvolit požadovanou kvalitu. Každá dětská postel by měla být 100% zdravotně nezávadná. Důležitým faktorem je také požadavek na bezpečnost a to především u zvýšených nebo patrových postelí.

Rám dětské postele by měl být nejlépe dřevěný, nebo z laminovaného materiálu o dostatečné tloušťce. Rošty do postele bývají zpravidla dřevěné - laťkové a u mnoha postelí se dodávají zdarma. Pro větší komfort spánku doporučujeme použít lamelový rošt do dětské postele. Volba kvalitní dětské matrace má velmi důležitý vliv na vývoj růstu a správné tvarování páteře, proto jejímu výběru věnujeme dostatek času.

V naší nabídce naleznete dětské matrace jak pro klasické postele 90x200 cm, tak pro postele 120 nebo 140x200 cm. Rovněž dodáváme matrace do přistýlky nebo atypické matrace volitelného rozměru.

Mezi neoblíbenějši postele z naší nabídky patří dětské výšené postele s úložným prostorem, do kterého lze uložit veškeré hry, hračky, nebo třeba lůžkoviny. Snem každého dítěte je mít v pokojíčku postel, která by mimo spaní vytvářela také prostor pro hraní a dovádění. To vše nabízejí dětské postele s domečkem nebo zvýšené dětské postele se skluzavkou. Jejich pořízením zcela jistě splníte dětem touhu po vysněné hrací posteli.

Pokud řešíte dětský pokoj pro kluka, můžete dětské postele doplnit o látkové chániče a textilní dekorace v modrých, zelenkavých nebo oranžových barvách. Pro dětský pokoj pro holčičku jsou připraveny růžové, světle modré nebo oranžové látkové doplňky.

Často je potřeba řešit dětský pokoj pro dvě děti. Rodina s více dětmi určitě potřebuje dětské poschoďové nebo patrové postele. Velmi oblíbená je také dětská postel-palanda elko, vhodná pro ustavení v rohu dětského pokoje.

Ať už pro své dítě vyberete jakoukoli postel z naší nabídky, máte jistotu, že bude splňovat všechny hlavní požadavky na bezpečnost a zdravotní nezávadnost.

Počet produktů: 500