Psací a PC stoly, kontejnery Počet produktů: 135 Více informací 

Dětský psací stůl patří zcela jistě mezi nezbytné vybavení každého dětského pokoje. Pro nejmenší děti je výhodné pořídit malý dřevěný stoleček, který může být navíc opatřený kolečky pro jeho snadné přemístění.

Psací stůl pro školáky a studenty

Už před nástupem dítěte do školy je vhodné si uvědomit, jaký dětský či studentský stůl pořídit. V současnosti velmi oblíbenou skupinu tvoří rostoucí polohovací psací stoly, u kterých lze výšku a sklon pracovní desky plynule nastavit.

Děti tuto funkci využijí především při delší práci u stolu nebo při kreslení , kdy lze naklopením stolu docílit podobné funkce, jako má malířský stojan. U okraje pracovní desky může být navíc žlábek na tužky, pastelky, gumy a další potřebné pracovní potřeby.

Oblíbenou variantou je klasický dětský psací stůl se zásuvkami. Díky zásuvkám je zajištěno, že děti mají potřeby ke kreslení plnění domácích úkolů pořád po ruce.

Aby vše neleželo na pracovní desce, používají se mimo integrovaných zásuvek také samostatné zásuvkové kontejnery. Ty mohou být řešeny jako nezávislé – na kolečkách. Pokud si chce maminka k dítěti přisednout a pomoci s domácím úkolem, odsunutí kontejneru na kolečkách zcela jistě ocení.

Počet produktů: 135