Dětské a studentské židle Počet produktů: 35 Více informací 

V momentě, kdy se dítě začne snažit o vlastní tvůrčí činnost, stává se dětská židle nezbytným vybavením každého dětského pokoje.  Pro nejmenší děti je výhodné pořídit dřevěné židličky, doplněné o barevné motivy například pohádkových postav.

Rostoucí nastavitelné židle nebo klasické otočné?

Na dětské a studentské židle jsou kladeny velmi vysoké požadavky. Obecně platí, že čím více možností nastavení, tím lépe. V poslední době jsou velmi oblíbené dřevěné rostoucí a polohovací židle. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku a opěrky nohou. Nastavením je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu v předloktí, který by měl být optimálně také 90°.

Otočné židle na kolečkách se rovněž vyznačují dobrou kvalitou a především dobrou cenou. Když se k tomu přidá vhodně ergonomicky tvarované čalounění a možnost rozšíření nastavení mechaniky, vznikne také skvělá dětská pracovní židle. U některých speciálních zdravotních židlí pro děti je intergován speciální mechanismus, kdy jedním pohybem lze nastavit sklon a výšku zádové opěrky, područek a celková hloubka sezení.

Počet produktů: 35