Dětský nábytek DOMINO Počet produktů: 276 Více informací 

Dětský nábytek z masivu Domino vám vytvoří jedinečný dětský pokoj s originálním designem. Nejen výběrová kvalita masivního dřeva, ale také speciálně zafrézované úchyty u skříní a komod dávají tomuto nábytku nádech vysoké kvality a originality. Samozřejmostí je velká variabilita a možnost libovolného kombinování jednotlivých prvků.

Mezi nejoblíbeňější prvky nábytku Domino patří dětské zvýšené postele s domečkem, příp. skluzavkou, které jsou doplněny veselými textilními dekoracemi v tyrkysovo-zelené a růžovo-fialkové kombinaci. Mezi nejprodávanější výrobky patří zvýšené jednolůžko Domino D905, které se doslova přes noc stalo hitem při zařizování dětských pokojů.

Na výrobu dětského nábytku Domino je použito kvalitního smrkového dřeva. Povrchová úprava je ekologická a splňuje evropskou normu EN 71. Všechny hrany jsou dokonale zaobleny. Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

 

Sleva domino

 

Stáhněte si kompletní katalog - dětský nábytek z masivu DOMINO. Jednotlivé prvky je možno libovolně kombinovat také s dřevěným nábytkem Klasic nebo dětským nábytkem Natur

Fotokatalog nábytku DOMINO

Schématický katalog nábytku DOMINO

Počet produktů: 276