Dětský pokoj MIKI Počet produktů: 143 Více informací 

Dětský a studentský pokoj Miki patří mezi oblíbený nábytek pro vybavení malých i velkých dětských pokojů. Největší výhodou tohoto nábytku je široká nabídka tzv.rostoucích postelí – tj. možnost z libovolné dětské postele Miki vytvořit poschoďovou nebo patrovou postel s možností zpětného rozebrání dvě samostatná lůžka.

Výstup na horní spaní je řešen pomocí praktických schůdků s úložným prostorem nebo pomocí kovového lakovaného žebříku. Díky příslušenství lze z pochoďové postele či palandy vytvořit dětskou postel se skluzavkou. Dětské postele Miki lze dále doplnit o zábrany, šuplíky a úložné prostory nebo o přistýlku , která jednoduchý vysunutím připraví další místo pro spaní.

V nabídce dětského nábytku Miki je mnoho skříní a komod, jejichž design utváří speciálně zapuštěné úchytky pro větší bezpečnost. Všechny skříně, šatní skříně olše, komody olše a stoly mají výškově nastavitelné zapuštěné nožičky.

Materiálem na výrobu dětského nábytku Miki je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná (českého původu) v kombinaci dvou tloušťek 18mm a 22mm s vysoce odolnými ABS hranami. Na výběr je barevné provedení olše nebo kombinace olše - vanilka. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

 

Katalog nábytku DominoKatalog - dětský nábytek MIKI ( 1,7 Mb pdf )

Počet produktů: 143