Dětský nábytek z masivu HIPPO Počet produktů: 74 Více informací 

Dětský a studentský nábytek z masivu HIPPO se zcela jistě zařadí mezi oblíbený dětský nábytek pro dětské a studentské pokoje. Vyznačuje se velkým množstvím jednotlivých prvků, které lze vzájemně kombinovat a tím zařídit dětské a studentské pokoje i malých rozměrů. Materiálem na výrobu dětského nábytku Hippo je kvalitní masivní smrk o síle 2cm. Povrchová úprava je provedena bezbarvým ekologickým lakem.

Mezi nejoblíbenější prvky dětského nábytku Hippo patří dětské zvýšené postele s domečkem, příp. skluzavkou, které jsou doplněny látkovými dekoracemi v módní zelenkavo žluté barevné kombinaci.  Mezi nejprodávanější výrobky patří zvýšené jednolůžko - dětská postel Lukášek, která má nosnost 130 kg a v případě rozložení na nízkou postel unese bezproblémů studenta nebo i dospělého.

K zajímavým prvkům patří také poschoďové a patrové postele Lukášek, které jsou rovněž zpětně rozložitelné na samostatné nízké dětské postele. Díky látkovým domečkům a textilním chráničům na zábrany získáte nejen dětskou postel na spaní ale také místo na hraní a rozvíjení dětské fantazie.

Součástí nabídky jsou také komody z masivu nebo šatní skříně z masivu , které se vyznačují oblíbeným designem rámových dvířek s vnitřní výplní.

Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

Počet produktů: 74