Dětský nábytek z masivu BUK Počet produktů: 3 Více informací 

Dětský a studentský nábytek z masivu BUK na první pohled uchvátí svým jedinečným designem a špičkovou kvalitou dílenského zpracování. Nábytek z masivu buku se vyznačuje velmi vysokou tvrdostí a pevností. Dětský nábytek z buku je oproti masivnímu smrku více kvalitní a odolnější případnému mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem nabízí u jednotlivých prvků vysokou stabilitu a pevnost.

Základem sortimentu dětského nábytku z buku jsou dřevěné dětské postele. Především zvýšené dětské postele s domečkem jsou trendem současné doby a pokud se doplní o barevné textilní domečky, hrady či látkové tunely, vytvoří z vašeho dětského pokoje jedinečné dětské království.

Oblíbeným výrobkem výrobkem v kategorii dětského nábytku z masivního buku je dětská zvýšená postel Alex nebo dětská postel se skluzavkou Eliyas. Pokud zařizujete dětský pokoj pro dvě děti, zcela jistě vás zaujmou dětská poschoďová postel Oliver nebo dětská postel elko Beni-L.

Přírodní světle hnědé provedení masivního buku se lehce barevně sladí s dětským pokojem malých i velkých rozměrů. Některé dětské postele se nabízejí také v moření na bílo, což ocení především zákazníci, kteří zařizují dětský pokoj pro holčičky. Povrchová úprava je ekologická a splňuje evropskou normu EN 71. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v EU

Počet produktů: 3