Dětské postele z masivu Počet produktů: 288 Více informací 

Dětské postele z masivu představují kvalitní postele vyrobené z masivního dřeva. Dětské postele z masivu jsou upraveny přírodním lakem, který je ekologický a zdravotně nezávadný. Kromě standartního provedení v přírodním odstínu, lze některé postele namořit do různých odstínů.

Dětské postele mohou být vyrobeny z masivu borovice, smrku či buku. Pro masiv borovice je typická výrazná textura světlého až načervenalého dřeva s výraznou kresbou letokruhů. Jedná se o pružné, lehké a měkké dřevo, které dobře odolává vlhkosti.

Masivní smrk je nejpoužívanější dřevo, je pro něj typická sukovitá textura. U postelí vyrobených z masivu smrku výběrové kvality jsou suky téměř neviditelné. Masivní smrk je také cenově dostupnější než nábytek vyrobený z masivu buku. Jedná se o středně tvrdé dřevo, které zajistí dlouhou životnost dětského nábytku ze kterého je vyroben. Pro masiv buku je pak typická jeho tvrdost a odolnost proti případnému poškození. Jedná se o velice kvalitní dřevo, které je považováno za jedno z nejkvalitněnšjích a patří mezi ty nejdražší.

Dětské postele z masivu je vhodné umístit do dětských pokojů, kde je dominantním prvkem dřevo. Dokoupením skříní, komod, psacích stolů a jiného nábytku, vyrobeného taktéž z masivního dřeva, vytvoříte svému dítěti krásný a jedinečný pokoj, ve kterém bude vaše dítě rádo tvávit čas.

Počet produktů: 288