Dětský nábytek BASIK V této kategorii není žádné zboží.Více informací 

Dětský pokoj BASIK představuje pokoj, který si na první pohled oblíbí každé dítě i rodič. Děti si je oblíbí pro jejich krásné barevné provedení a rodiče pro jejich příznivou cenu.

Tento dětský pokoj je vyroben z kvalitního lamina a je k dostátní ve dvou barevných kombinacích: první z nich je kombinace barev dub mléčný – oranžová, toto barevné provedení je vhodné především do dívčích pokojů. Druhá barevná kombinace je dub mléčný – zelená, která vynikne především k chlapeckých dětských pokojích.

Jedná se o dětský nábytek, vyznačující se kvalitním zpracováním, který můžete sestavit podle vlastní fantazie. Dětský pokoj BASIK je vyroben v moderním designu a jeho dominantou, která zaujme každého, jsou úchytky, které mají různé tvary mořského světa – hvězdice, mušle, mořský koník, rybičky aj.

Dětský nábytek z řady BASIK se skládá z několika komod, skříní, polic a psacích stolů. Součástí tohoto nábytku je samozřejmě i dětská postel, která je vyrobena ve stejném designu, stejně jako ostatní nábytek.