Dětský nábytek KAPS V této kategorii není žádné zboží.Více informací 

Dětský pokoj KAPS představuje pěkný nábytek, který je vhodné umístit do dětských i studentských pokojů. Tento dětský nábytek je vyroben z lamina v barvě světlého dubu belluno a je ozdoben lištou v modré nebo růžové barvě. Z dětkého nábytku KAPS můžete tedy vytvořit buď pokoj pro holky nebo pro kluky. Pokud máte chlapečka i holčičku, kteří sdílejí jeden pokoj můžete díky barevné liště na nábytku rozdělit pokoj na půl a vytvořit tak každému zvlášť místo pro spánek i učení.

Nábytek KAPS se skládá celkem ze 16 dílů, které vám dovolují vytvořit plně funkční pokoj, který bude splňovat tři nejčastější požadavky rodičů a to, aby dítě mělo dostatek prostoru na hraní, učení a odpočinek.

Součástí dětského nábytku KAPS je řada komod, skříní a polic, které nabízejí velké množství úloženého prostoru, jenž vám pomůže zachovat pořádek v dětském pokoji. V nábytkové řadě KAPS najdete také psací stůl u kterého bude mít vaše dítě dostatek prostoru na učení. Poslední částí sestavy KAPS je dětská postel, jenž nabízí prostor pro uložení přistýlky, která je součástí nabídky nábytku KAPS. Výhodou postele s přistýlkou je možnost využití přistýlky k příležitostému přespání návštěvy. Samostatná postel je dodávána bez roštu a bez matrace 90x200, přistýlka je dodávána s matrací, ale bez roštu.

Nábytek KAPS je dodáván v demontovaném stavu. Vyrobeno v EU.