Dětský nábytek FAN V této kategorii není žádné zboží.Více informací 

Dětský nábytek FAN je vyroben z lamina v barevné kombinaci javoru a modré barvy. Kombinací jednotlivých nábytkových prvků vytvoříte svému dítěti krásný pokoj. Nábytek FAN je možné umístit jak do chlapeckých, tak i do dívčích pokojů – záleží na použitých barevných doplňcích.

Tento dětský nábytek se skládá z 15 dílů, které lze libovolně objednat a tím vytvořit jedinečný dětský pokoj. Tato nábytková sestava obsahuje vše, co je nezbytné v každém dětském pokoji - od dětské postele s úložným prostorem, přes komody a skříně až po psací stůl a police. Postel je dodávána včetně roštu a úložného prostoru, bez matrace 90x200. Šatní skříně nabízejí uložení oblečení na ramínka i do polic, pokud by vám nestačil úložný prostor skříní, můžete doobjedat komody, které jsou vybaveny policemi nebo zásuvkami. Psací stůl FAN je dodáván včetně výsuvu pro klávesnici, je vybaven prostorem pro umístění počítače a jeho součástí je i zásuvka a skříňka s dvířky.

Sestavením dětského nábytku FAN vytvoříte svému dítěti dětský pokoj, kde bude mít dostatek prostoru pro učení i hraní. Předností dětského nábytku FAN je možnost vytvoření dětského pokoje podle vaší fantazie nebo dispozičních prostor.

Dodáváno v demotnu, vyrobeno v EU.