Dětský nábytek KALIMERO Počet produktů: 153 Více informací 

Základním materiálem požívaným k výrobě nábytku KALIMERO je kvalitní masivní smrkové dřevo. Skříně, komody a stoly jsou vyráběny ze speciálně lepené 3 vrstvé masivní desky ( tzv. BIO deska ), která se vyznačuje velmi vysokou pevností a tvrdostí. Tento materiál zabezpečuje vysokou tvarovou stálost masivního nábytku. Zásuvky jsou vybaveny pojezdy Hettich s dorazem, který brání bouchání dvířek. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou z masivní překližky.

Dětské postele KALIMERO jsou vyráběny z kvalitního masivu smrku a povrchová úprava je provedena přírodním ekologickým lakem. Postele Kalimero se vyznačují skvělou kvalitou zpracování a všechny rohy nábytku a postelí jsou dokonale zakulaceny.

Hlavními přednostmi nábytkového systému Kalimero jsou pevné celomasivní provedení jednotlivých prvků, jejich vysoká variabilita a 100% bezpečnost. Z nízkého jednolůžka Kalimero je možné přidáním zvyšujících prvků vytvořit zvýšenou postel, kterou můžete doplnit o žebřík, skluzavku či nějakou pěknou textilii, která krásně doplní celkový design dětské postele.

Ze dvou postelí Kalimero je možné dokoupením spojovací konstrukce vytvořit poschoďovou postel pro dvě děti. Patrové postele Kalimero je možné kdykoli zpětně rozložit na samostatné jednolůžka. Dětské postele Kalimero jsou ojedinělé v tom, že nabízejí možnost kombinace různých šířek postelí s patrovou postelí. Díky tomu lze vytvořit i postelové sestavy pro tři děti. Velice specifická je zde možnost čelního přístupu na horní spaní. Tento způsob výstupu na patrovou postel se nenabízí v žádné jiné nábytkové řadě.

Nábytek Kalimero je kvalitní český nábytek, který vyniká krásným nevšedním designem a skvělým zpracováním. Dodává se v demontu.

 

Počet produktů: 153