Dětský nábytek BR - borovice V této kategorii není žádné zboží.Více informací 

Chcete pořídit dětskou postel se vším všudy za dobrou cenu? Pokud ano, tak právě vás zaujme nabídka Dětských postelí BR design. Tyto postele jsou vyráběny z masivu borovice a jsou nalakovány bezbarvým ekologickým lakem. Postel je možné dodat v přírodním odstínu nebo si ji můžete pořídit v široké nabídce barev moření a nejde jen o moření do přírodních dezénu, na výběr je i velké množství veselých barev, které oživí každou postel.

Postele z nábytkové řady BR design jsou dodávány včetně matrací a roštů v rozměrech 90x200 nebo 180x80. Všechny patrové postele lze rozložit na dvě samostatné lůžka, stejně tak je možné umístit žebřík na pravou či levou stranu.

V této kategorii naleznete poschoďové postele pro dvě i tři děti - některé postele jsou vybaveny zásuvnou přistýlkou a postel tedy nabízí tři lůžka ke spaní, to oceníte především při nečekané návštěvě. Dalšími postelemi v této nabídce jsou postele s úložnými prostory a přistýlkou nebo klasická lůžka s bočním výklopem.  V dnešní době jsou velice oblíbené postele se skluzavkou a i zde naleznete tyto postele a to vše za skvělé ceny.