Dětský nábytek BR - borovice Počet produktů: 2 Více informací 

Chcete pořídit dětskou postel se vším všudy za dobrou cenu? Pokud ano, tak právě vás zaujme nabídka Dětských postelí BR design. Tyto postele jsou vyráběny z masivu borovice a jsou nalakovány bezbarvým ekologickým lakem. Postel je možné dodat v přírodním odstínu nebo si ji můžete pořídit v široké nabídce barev moření a nejde jen o moření do přírodních dezénu, na výběr je i velké množství veselých barev, které oživí každou postel.

Postele z nábytkové řady BR design jsou dodávány včetně matrací a roštů v rozměrech 90x200 nebo 180x80. Všechny patrové postele lze rozložit na dvě samostatné lůžka, stejně tak je možné umístit žebřík na pravou či levou stranu.

V této kategorii naleznete poschoďové postele pro dvě i tři děti - některé postele jsou vybaveny zásuvnou přistýlkou a postel tedy nabízí tři lůžka ke spaní, to oceníte především při nečekané návštěvě. Dalšími postelemi v této nabídce jsou postele s úložnými prostory a přistýlkou nebo klasická lůžka s bočním výklopem.  V dnešní době jsou velice oblíbené postele se skluzavkou a i zde naleznete tyto postele a to vše za skvělé ceny.

Počet produktů: 2