Dětský nábytek z masivu NATUR Počet produktů: 167 Více informací 

Dětský a studentský nábytek Natur je určen jak pro dětské pokoje nejmenších dětí tak pro studentské pokoje pro dospívající slečny či chlapce. Na výrobu nábytku z masivu Natur se používá smrkové dřevo,  dřevěný nábytek Natur vyniká hezkou kresbou a bohatou nabídkou jednotlivých prvků.

Zákazník zde ocení široký sortiment , který tvoří dětské zvýšené postele a palandy Natur, které je možno doplnit barevnými chrániči, textilními domečky a dalším  příslušenstvím.  Prakticky nejprodávanějším výrobkem v této kategorii je postel Sendy , kterou je možno použít jako nízkou, zvýšenou nebo jako poschoďovou palandu.

Dětské psací stoly se vyrábějí v různých velikostech pracovní desky a některé mají také možnost polohování a naklápění. Mezi dětské šatní skříně patří nejoblíbenější šatní skříň Dona, nabízející dostatek úložného prostoru v provedení  buď jako šatní skříň dvoudveřová nebo šatní skříň třídveřová. Zajímavou novinkou v kategorii nábytek z masivu Natur je studentský nábytek Togo, který vyniká moderním designem v kombinaci masivního smrku a tmavě probarvené MDF desky.

Povrchová úprava je ekologická a splňuje evropskou normu EN 71. Všechny hrany jsou dobře opracovány. Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

Počet produktů: 167