Dětský pokoj PEDRO Počet produktů: 167 Více informací 

Dětský a studentský nábytek Pedro je variabilní stavebnicový nábytek vyráběný z kvalitního masivního smrku ( přední strany, půda ) v kombinaci se smrkovou dýhou na DTD desce ( korpus ). Nábytek Pedro se vyznačuje jak funkčností a účelností, tak i klasickým osvědčeným designem. Vyniká výraznou kresbou, předností jsou rovněž lehké dřevěné úchyty. Design nábytku Pedro je jedinečný díky možnosti doplnit jednotlivé prvky o barevné čela zásuvek.

Mezi nejprodávanější prvky nábytku Pedro patří postel Toro a zvýšená postel s úložným prostorem K72,  kde součástí může být také dětská zábrana na postel. Také patrová postel Ráchel jsou velmi oblíbené díky možnosti volby rozměru 90x200 cm. Psací a PC stoly Pedro se vyrábějí v různých velikostech pracovní desky , šatní skříně Pedro poskytují velký úložný prostor díky své hloubce 60cm.  

Skladebnost jednotlivých základních prvků a množství jejich vzájemných kombinací dokazují, že lze nábytkem Pedro zařídit jakýkoli dětský nebo studentský pokoj. Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

 

Počet produktů: 167