Dřevěný nábytek KLASIK Počet produktů: 23 Více informací 

Dětský a studentský dřevěný nábytek z masivu Klasik vám vytvoří hezký dětský pokoj s klasickým a velmi oblíbeným designem. Předností je zde je velká variabilita a možnost širokého kombinování jednotlivých prvků.

Výraznou vlastností dřevěného nábytku Klasik jsou rámová dvířka a hezké dřevěné úchytky. Předností jsou i automatické tlumící panty, takže nedochází k tzv. třískání dvířky. K výrobě je použito kvalitního smrkového dřeva, všechny hrany jsou dobře zaobleny . Povrchová úprava je ekologická a splňuje evropskou normu EN 71.

Mezi nejoblíbenější výrobky patří dětské postele a patrové postele Klasik, které nabízejí prostor pro kvalitní a pohodlný spánek vašich dětí. Rodiče si také oblíbili postele s úložným prostorem Mark, které nabízejí velký úložný prostor po vyklopení roštu. Zajímavým a netardičním designem vyniká postel Lada , kterou je možno v případě poschoďové varianty rozložit na dvě samostatné postele.
Nábytek Klasik
je dodáván v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v ČR.

 

Sleva Klasik

 

Stáhněte si kompletní katalog - dětský nábytek z masivu Klasik. Jednotlivé prvky je možno libovolně kombinovat také s dřevěným nábytkem Domino nebo dětským nábytkem Natur

Fotokatalog nábytku KLASIK

Schématický katalog nábytku KLASIK

Počet produktů: 23