Barevný dětský nábytek Počet produktů: 113 Více informací 

Je všeobecně známo, že barva prostředí, která nás obklopuje a ve které se pohybujeme, ovlivňuje naši náladu a aktivitu. Pro vytvoření dokonalého pokoje pro vaše dítě vám může pomoci právě barevný dětský nábytek.

Barevný dětský nábytek je v dnešní době velmi oblíbený, ale přesto se při zařizování dětského pokoje na něj zapomíná. Každý rodič, který zařizuje pokoj pro své dítě vybírá barvy stěn či tapet ve veselých barvách a na nábytek se už moc nemyslí. Přitom barva nábytku je také velmi důležitá a v kombinaci s veselými barvami stěn vytvoří dokonalý dětský pokoj ve kterém se bude vaše dítě cítit úžasně. Při zařizování dětského pokoje by jste se měli řídit především barevnou preferencí vašeho dítěte, která může být různá vzhledem k věku či pohlaví dítěte.

V naší nabídce najdete velké množství dětského barevného nábytku vyrobeného jak z lamina, tak i z masivu. Do kategorie dětského barevného nábytku vyrobeného z lamina patří nábytek MIA-Line, který nabízí velké množství prvků a barevných kombinací, ze kterých vytvoříte pokoje jak pro holky tak pro kluky. Další nábytek vyráběný z lamina je nábytek řady IBA-line, kde jsou dominantou dětské postele vyrobené v různých tvarech např. aut, parníků, rybiček. Tyto postele okouzlí především děti právě pro svůj jedinenčný vzhled a barevné provedení.

Pro milovníka masivního dřeva, který by chtěl sestavit dětský pokoj z masivu, ale zároveň by chtěl svému dítěti pořídit barevný nábytek bude tím pravým řešením dřevěný nábytek NATIV. Do této řady nábytku patří poschoďové postele, dětské patrové postele – horní spaní, police, komody, psací stoly a mnoho dalších prvků dětského nábytku, který je navíc z krásných a veselých barvách ze kterých můžete sestavit krásný dětský pokoj. Pokud by jste si nevybrali z nábytku NATIV, tak najdete v naší nabídce další barevný nábytek z masivu a to je dětský nábytek s pastelkami. Tento nábytek rozveselí každý dětský pokoj, jeho postele, komody, noční stolky, skříně, komody, stoly a další nábytek je doplněn veselými barvami a velkými barevnými tužkami.

Počet produktů: 113