Dětský pokoj NEXT V této kategorii není žádné zboží.Více informací 

Pohodlný a moderní dětský pokoj NEXT splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů. Velká nabídka jednotlivých prvků a rovněž velká možnost barevných kombinací nabízejí nekonečné možnosti při zařizování dětských a studentských pokojů nebo interiérů pro děti a mládež. Nábytek Next se vyrábí z vysoce kvalitních moderních materiálů, jež jsou ekologicky i zdravotně nezávadné.

Základním dezénem, používaným při výrobě nábytku Next je bříza, hruška, višeň a ořech. Pomocí doplňkových barev na čela šuplíků a dvířka lze docílit oživení každého správného pokojíku.  Použité nábytkové kování firem HETTICH a  SISO nebo ABS 2mm hrany splní očekávání všech zákazníků, vyžadujících přesnost a kvalitu.

Mezi nejoblíbeňější prvky patří sestavy a patrové postele NEXT, které se dovedou vytvořit prostor pro spaní pro jedno nebo dvě děti. Zároveň v sobě obsahují velký úložný prostor. K výstupu na horní postel lze použít jak kovový lakovaný žebřík, tak praktické schůdky s úložným prostorem.

Součástí nabídky jsou také komody bříza, komody ořech nebo šatní skříňě . Nábídku doplňují klasické nebo rohové psací a PC stoly.

Dodáváno v demontovaném stavu s montážními návody. Vyrobeno v EU.